Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir?

Ameliyatsiz-Yuz-Germe

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir?

Mevcut teknolojiler ve işlemler ile, insanlar bıçak altına yatmak zorunda kalmadıkları için mutlular. Günümüzde herhangi bir sorun cerrahi olmayan yöntemlerle de kolaylıkla çözümlenebilmektedir. Özellikle estetik uygulamalarda gençleşme işlemlerinde en sık tercih edilen yüz germe ameliyatsız olarak da yapılmaktadır. Oysa çoğu kişi bunu bilmez ve yüz germe uygulamasından her zaman çekinirler. Ameliyatsız yüz germe yöntemleri ile öğle tatili molanızda bile bu işlemleri yaptırmanız mümkün.

Mikro Akımlı Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe tedavisi , yüzünüzdeki ve boynundaki deriye özel ekipmanlarla az miktarda elektrik akımı sağlamaktan oluşur. Ve bu, cildi sıkmaya yol açar. Bu yöntem aynı zamanda, hücreleri uyararak, daha kırışıksız bir cilde sahip olmak için gerekli olan daha kollajen ve elastin üretmesini sağlar.

Botoks ve Kollajen Enjeksiyonları

Hem botoks hem de kollajen enjeksiyon yöntemleri sıvı yüz germe uygulamaları olarak da bilinir ve minik insizyonlardan oluşur. Ameliyatsız yüz germe işleminde bu tedaviler, sağlıklı yüz dokularını germek ve cilt yüzeyinde yaşlanma bulguları veya kırışıklıklardan kurtulmak için cilt üzerinde kullanılacak bir dizi enjeksiyon içermektedir.

Thermage Yüz Germe

Bu, ameliyatsız yüz germe uygulamasının en çok talep gören tedavi yöntemlerinden biridir. Kırışıklıkları gidermek ve sarkmış cildi sıkılaştırmak için etkili bir yöntem olduğu düşünülmektedir. Dokuları sıkılaştırmak için ısı enerjisini kullanılmaktadır. Uygulamadan sonra, ciltte birkaç saat sürecek kızarıklık ve şişme hissedilebilir.

Lazer Yüz Germe

Bu invaziv olmayan tedavide cerrah, cilt dokularını yeniden yüzeylendirmek ve germek için bir lazer kullanır. Etkileri arasında kırışıklıkları azalmış bir cilt bulunur ve daha genç görünüme neden olur. Bununla birlikte, cildin acıması veya renk değişikliği gibi bazı yan etkiler de olabilir. Ancak, bu durum sadece birkaç gün içinde kendiliğinden geçer.